Montażownica Corghi Artiglio 5000 – dlaczego warto z niej skorzystać?

 

Thpremium dba nie tylko o najwyższą jakość świadczonych usług, ale też o najwyższej klasy sprzęt służący do obsługi naszych Klientów. Jednym z takich narzędzi jest automatyczna montażownica Corghi Artiglio 5000. Sprawdź, co możesz zyskać, korzystając u nas z tego urządzenia!

Czym właściwie jest Corghi Artiglio 5000?

Corghi Artiglio 5000 to nowa montażownica, która z pomocą technologii leva la leva trzeciej generacji (czyli bez łyżki) obsługuje samochody osobowe, SUVy i różne pojazdy służące do transportu lekkiego z kołami do 28″. Głowica montażownicy posiada system LITE SMART CORGHI, co oznacza, że redukuje ona naprężenie opony oraz nigdy jej nie dotyka! To zatem znakomita wiadomość dla naszych Klientów, którzy mogą czuć się bezpiecznie dzięki temu urządzeniu. Zawiera ono w sobie zresztą wiele innowacji technicznych, takich jak:

  • dynamiczne zbijanie stopki opony dzięki dwóm dyskom,

  • opatentowaną nowoczesną głowicę,

  • osiowe mocowanie kół,

  • optymalizację wydajności,

  • mocniejszą strukturę i znakomitą ergonomię.

Jak zatem widać, Thpremium inwestuje w to, co najlepsze z myślą o swoich Klientach, troszcząc się przy tym o wygodę, bezpieczeństwo, profesjonalizm i sprawne wykonywanie usług na najwyższym poziomie.

Co zyskasz dzięki montażownicy Corghi Artiglio 5000?

Użycie montażownicy Corghi Artiglio 5000 pozwala Klientowi zyskać na czasie – urządzenie to działa z większą prędkością. Jednocześnie montażownica ta jest przy swej „bezłyżkowej” technologii w pełni bezpieczna dla obręczy, także w najbardziej krytycznych fazach. Zmniejsza naprężenie opony, dzięki czemu nie ryzykujesz jej uszkodzenia. Warto dodać, że zalety te wiążą się łatwością obsługi montażownicy Corghi Artiglio 5000 i jej uniwersalnością oraz wykonywaniem montażu przez doświadczonych pracowników Thpremium. Dlatego, jeśli zależy Ci na jakości, czasie, bezpieczeństwie i profesjonalizmie, znajdujesz się we właściwym miejscu! Czekamy na Ciebie w Żywcu!

By oszczędzić na czasie, zarezerwuj sobie dogodny termin: http://thpremium.com/rezerwacja-terminu/