NOWE OPONY NOKIAN WR SNOWPROOF

  Nowe opony Nokian WR Snowproof dostępne w Thpremium!

Nowe Nokian WR Snowproof to solidne i niezawodne opony, które gwarantują bezpieczeństwo w każdych zimowych warunkach. Stworzone specjalnie z myślą o kierowcach Europy Środkowej zapewniają pełną kontrolę nawet podczas gwałtownych opadów śniegu czy nagłych manewrów takich jak zmiana pasa ruchu na pokrytej błotem pośniegowym jezdni.

Nieoczekiwane zmiany pogody to zjawisko występujące coraz powszechniej na terenie całej Europy. Nokian WR Snowproof to nowe opony zimowe klasy premium stworzone, aby zapewnić maksymalne bezpieczeństwo w czasie podróży. Model ten gwarantuje nie tylko doskonałą przyczepność na śniegu, deszczu i błocie pośniegowym ale także przewidywalne zachowanie oraz większą stabilność auta zarówno na autostradach jak i ruchliwych ulicach miasta oraz malowniczych górskich drogach odpowiadając tym samym na potrzeby kierowców Europy Środkowej.

Nowy model dostępny jest w pięciu kategoriach prędkości: Q (160km/h), T (190km/h), H (210 km/h), V (240 km/h) i W (270 km/h). Producent oferuje także szeroki wybór spośród aż 55 wersji rozmiarowych w przedziale od 14 do 20 cali. Opony WR Snowproof wejdą do sprzedaży jesienią 2019 r.

• Doskonała przyczepność na śniegu, deszczu i błocie pośniegowym. Pewne i bardziej przewidywalne prowadzenie
• Niski opór toczenia pozwalający na zmniejszenie zużycia paliwa i ograniczenie emisji gazów cieplarnianych

Technologia Alpine Sense Grip. Doskonała przyczepność na śniegu, deszczu i błocie pośniegowym. Optymalna rzeźba bieżnika pozwala na sprawne usuwanie śniegu i błota pośniegowego spod opony, podczas, gdy charakterystyczne lamele zapewniają doskonałą wzdłużną i poprzeczną przyczepność nawet na głębokim śniegu. Ponadto, dzięki zastosowaniu mieszanki gumowej Alpine Grip opony świetnie sprawdzają się zarówno w trudnych zimowych warunkach jak i przy łagodnej pogodzie zachowując swoje właściwości w szerokim zakresie temperatu.

Snow Claws: doskonała przyczepność na śniegu i lodzie. Innowacyjne wypustki Snow Claws sprawiają, że opona świetnie trzyma się nawierzchni w czasie jazdy zarówno po puszystym śniegu jak i miękkim terenie gwarantując maksymalną przyczepność podczas przyspieszania i hamowania. Zapewniają one także lepsze prowadzenie szczególnie przy ostrych zakrętach czy zmianie pasa ruchu.

Brake Boosters dla lepszej przyczepności podczas hamowania. Znajdujące się na blokach barku opony specjalne stabilizatory zwiększają przyczepność podczas hamowania na śniegu, a ich ząbkowane krawędzie sprawiają, że auto lepiej trzyma się drogi również na śniegu.            

Specjalnie zaprojektowane rowki opony: Wysoka odporność na zjawisko slushplaning Charakterystyczne zagłębienia na całej długości bieżnika przyspieszają usuwanie błota pośniegowego i wody. Podwójne rowki odprowadzają wodę spod kół, aby następnie szybko usunąć ją z powierzchni opony. Polerowane rowki również przyspieszają odprowadzanie wody zapewniając większe bezpieczeństwo i ułatwiając prowadzenie auta w czasie deszczu.

Technologia cichej ściany bocznej (Silent Sidewall Technology).Większy komfort jazdy dzięki innowacyjnej mieszance gumowej i wyjątkowej konstrukcji. Specjalna strefa na ścianie bocznej opony odpowiada za redukcję hałasu i absorpcję wibracji przenoszonych z nawierzchni drogi poprzez bieżnik pozwalając ograniczyć poziom hałasu wewnątrz pojazdu.