Thpremium jest częścią globalnej sieci VIANOR

Thpremium dzięki jakości wykonywanych usług, oraz najwyższej klasy wyposażeniu stał się częścią globalnej sieci Serwisów Opon – VIANOR.

VIANOR jest siecią serwisów oponiarskich, będących w 100% własnością firmy Nokian Tyres. Posiada 1500 serwisów w 27 krajach ze sprzedażą roczną ponad 5 mln opon. Nazwa Vianor pochodzi od łacińskiego określenia Via Nor, czyli droga na północ. To właśnie tam na północy, a konkretnie w fińskim mieście Nokia powstała pierwsza na świecie opona zimowa.

Opony Nokian to opony wyjątkowe. Dzięki nim możesz zapomnieć o prognozach pogody i cieszyć się komfortem, oraz znakomitymi właściwościami jezdnymi samochodu nawet w najgorszych warunkach atmosferycznych.

Bezpieczeństwo opon Nokian jest wynikiem głębokiego rozumienia skandynawskich warunków, uzupełnionego o innowacyjne rozwiązania-kompendium wiedzy zaprzęgnięte do pracy na rzecz poprawy bezpieczeństwa, trwałości oraz ochrony środowiska naturalnego. Wyniki tych prac są testowane w warunkach, którym sprostać mogą tylko najtwardsi. Surowa i zmienna przyroda Finlandii stwarza idealne warunki do rozwoju badań i wiedzy na temat opon.

Thpremium.com zaprasza wszystkich świadomych i wymagających kierowców do odwiedzenia naszego serwisu i zapoznania się z nową jakością w diagnozowaniu oraz serwisowaniu opon.